2020 Kış tarzı kazak modası

100

Kış döneminde soğukların gelmesiyle beraber kazaklar dolaplardan çıkmaya başlıyor ve ayrıca mağaza vitrinlerini dahi süslemeye başlıyor.

Aslına bakılırsa balıkçı yaka kazak modelleri tekrardan popüler olmaya başlamış durumda. Genel olarak etek kombinleri üzerinde kullanılmasının yanı sıra düz renkler tercih ediliyor. Balıkçı yaka kazak modelleri ikiye ayrılır desek yanlış olmaz aslında. Kış mevsiminde bohem havasına uyum sağlayan kazağın alt bölümünde yer alan asimetrik kesimleriyle çok daha spor bir tarz yakalamanız olanaklı. Bir de öteki bir balıkçı yaka kazak modelleri bedeninizi tamamen sararak iyi bir şekilde oturur. Tercihinizi ise ona bakarak yapmanız mümkün.

Kış mevsimi gelmişse örgü model kazak modellerini görmemiz olanaklıdır. Kış mevsimini kış yapmış olan örgü modeller özellikle de çok büyük motiflere sahip örgü modeller çok daha şık durmakta . Özellikle de 2020 kış kazak modası üzerinde örgü modellere bakıldığında 1980’ler ile birlikte 1990’lara dönüş yapmak çok popüler desek yanlış olmayacaktır. Bundan dolayı da örgü modeller üzerinde renk cümbüşü meydana gelmiş olacak. Kış mevsiminde her bir taraf bembeyaz olsa bile sizler kesinlikle cıvıl cıvıl bir rengarenk olmanız gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.