Parfüm nasıl seçilir

80

Hasta bir durumda çok yorgun ya da keyifsiz bir durumdayken hiç bir şekilde parfüm seçimi yapmamalısınız. Böyle bir durumda hiç bir şekilde doğru reaksiyon veremez ve seçim konusunda çok fazla zorlanırsınız. Hiç bir şekilde unutmamalısınız ki, koku duygularımızı direkt bir şekilde etkilemektedir.

Cilt renginizin yanı sıra cilt tipinize bakarak parfüm seçimi yapmanız konusunda bir tavsiye bulunmak istiyoruz. Fazlasıyla çok terlemekte olan kadınlar parfümü öteki kişilerden çok daha değişik taşımasının yanı sıra yağlı bir durumda ve kuru cilt tipine göre de parfüm çok daha değişik kokar.

Parfüm konusunda seçim yapma esnasında hiç bir şekilde ezbere okumuş olduğunuz bir yazıyı baz almamalısınız. Gidip yerinde koklayın ve orda bir kullandıktan sonra satın alım yapın. Parfüm seçimi esnasında sıkmış olduğunuz bir koku, en doğru etkisini yaklaşık olarak bir saat sonrasında göstermiş oluyor. Bu konuda hiç bir şekilde acele etmemelisiniz.

Parfüm seçimi yapma esnasında moda hale geleni değil, sizi ifade etmekte olan ve sizin de taşıyabilmekte olduğunuz bir taneyi seçmenizde yarar var. Koku konusundaki hafızası eşsiz bir durumdadır. Fazlasıyla sık bir şekilde parfüm değiştirmemelisiniz. Parfüm seçimi yapmak bundan dolayı da çok önemlidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.