2020 Atkı modelleri içinizi ısıtacak

82

Atkı modelleri her geçmiş olduğumuz sene daha fazla genişlemesinin yanı sıra, daha da çok renklenmekte.

2020 kış mevsimi içerisinde de atkılar vazgeçilmeyen aksesuarlarımızdan bir tanesi olacak. Hem sıcak tutmuş olduğu hem ise çok mükemmel bir kombin tamamlayıcı olduğundan dolayı atkılar çok harika kadınlar için bu sene de fazlasıyla trend. Büyük durumda bulunan markaların yeni sezonda yer alan koleksiyonlarını inceleyip hem çok en şık hem de zarif atkı modelleri karşımıza çıkıyor

Sezonun renkleri ile birlikte çok mükemmel bir uyum sağlamakta bulunan kızıl renkli atkı Zara’nın yeni sezon koleksiyonu içerisinde yer almakta. Siyah pantolonun yanı sıra ceketlerle çok mükemmel bir biçimde kombin yapılabilir.

Kahverengi tonlarına sahip atkılar kadınlar için de sürekli olarak kurtarıcı aksesuarlardan bir tanesidir. Bu söz konusu model de nerdeyse her kıyafetiniz için tamamen uyum sağlamış olacaktır. Kareli şekle sahip atkı modellerinin hiçbir zaman modası geçmemektedir. Altea’nın siyah renkle birlikte gri rengin harika uyumunu yakalamış olduğu kenarları püsküllü atkı modeli de fazlasıyla zarif bir şekilde ve çok hoş gözüküyor.

Kim diyor ki kış ayları içerisinde pastel renkler olmaz diye? Rengarenk çizgilere sahip olan atkılar Koton markasının koleksiyonu içerisinde yer almakta Püskül detaylarına sahip ve üstüne Kızılderililer ile birlikte Anadolu motiflerini anımsatmış olan etnik atkı modeli de fazlasıyla hoşumuza gitmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.