2020 Etek modelleri

101

Etekler nerdeyse hepimizle alakalı kombinlerin en vazgeçilmeyen parçalarından bir tanesidir. Aramakta olduğunuz gibi bir etek bulmak aslına hiç bir dönemde basit bir şey olmamıştır, çok iyi bilmekteyiz.

Bu sene içerisinde daha dizüstü eteklerin ön plana çıkmaya başladığı gözümüze çarpıyor. Gri renkle birlikte siyah renkteki eteklerin bol olması ilk bakıldığı zaman dikkatimizi çekmektedir. Fırfırların yanı sıra kurdeleler bu sene etekler üzerinde çok sık bir şekilde karşımıza çıkmakta. Pileli eteklerse bu senenin kombinlerinin vazgeçilmezlerinden biri olarak karşımıza çıkacak.

Bu sezon içerisinde H&M isimli markanın en fazla beğenilen eteği siyah renkle birlikte beyaz renginin uyumunun çok mükemmel bir görünüm kazandırmış olduğu kısa etek modeli. Kaz ayağına sahip desenli eteğe gören herkesin bayılacağına da eminiz. Üst kısmda yer alan fırfırlar da eteğe çok daha farklı bir hava katmış. İddialı durumda bulunan hanımlar bu modeli bizce kesin bir şekilde değerlendirmelidir.

2020 senesinin kış dönemi içerisinde bol bol saten etek görmekteyiz koleksiyonlar üzerinde. H&M şirketinin bordo rengine sahip, gizli fermuarı bulunan diz altı eteği de fazlasıyla şık gözükmekte. Üstüne üstlük bordonun bu senenin en trend renklerinden bir tanesi olduğunu da hemen anımsatmamızda yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.