İlişkilerdeki 4 kusurlu hareket

67

İlişkiler her zaman planladığı gibi gitmiyor özellikle evliliklerde. Birçok evlilik günümüzde boşanma ile sonlanıyor ve artık bu ciddi bir sorun haline geldi. Daha boşanmak isteyip de boşanamayanları saymıyorum sizlere. İlişkilerin bitmeye doğru sürüklendiği bir süreç vardır. Özellikle bu süreç yapmamanız gereken şeyler vardır, normal zamanda yapsanız pek bir şey etki etmez ama o ilişkinin bitimine doğru olan süreçte evliliği tamamen bitirebilir. Biz bunu sizler için 4 kusurlu harekette topladık, ne yaparsanız yapın ama bu bahsedeceğim 4 kusurlu hareketi bu zamanda yapmayın. Yoksa evliliğiniz ya da ilişkinin anında bitebilir.

İlk olarak sakın ola bir anlık öfkenize yenik düşüp onu gerçekten rahatsız edebilecek bir şey söylemeyin. Onun geçmişinde yaptığı bir hata yada onu cidden kırabilecek bir şey. Böyle bir şey olduğunda karşı taraf eminim ki o mekanı terk edecektir. Sonrasında ise olabildiğince tartışmaya girmeyin, tartışmaya girmek her iki tarafın kusurlarını da karşı taraf için büyük gösterir. Birde asla bağırmayın, daima sakin olun, ne kadar çok bağırırsanız o kadar çok pişmanlık ve kavga olur. Ayrıca kavga büyüklüğü de o kadar artar. Son olarak ise şiddet asla olmasın, özellikle erkek tarafı iseniz. Bu evliliğinizde ki son nokta olur.

Evet arkadaşlar, evlilikte özellikle boşanma dönemlerinde yapılmaması gereken 4 davranış bunlar. Bunların 4′ünü yaşayıp da ayrılıkla bitmemiş evlilik yoktur muhtemelen.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.