Siyah kumaş pantolonun altına ayakkabı modeli

344

Siyah kumaş pantolonun altında ayakkabı tercihi konusunda çok fazla seçenek vardır. Çünkü siyah renkle uyum sağlayan renklerde hiç bir sınır bulunmamaktadır. Elbette ki bu detay siyah renkli bir kumaş pantolonun altına tutup da turuncu renge sahip bir ayakkabı giyecek olduğunuz anlamı taşımıyor.

Siyah renkli pantolon denildiği zaman ilk akla gelmiş olan ayakkabı rengi elbette ki hiç şüphesiz siyahtır. Kadınların %80lik bir kısmı siyah pantolonla en fazla siyah renkli bir ayakkabıyı tercih ederek kullanmaktadır. Özellikle de ofis benzerindeki resmi ortam kombinleri konusunda siyah ayakkabı kolaylığın çok önemli bir şeklinde karşımıza çıkar.

Siyah renkli kumaş pantolonun ayakkabı seçimi konusuna üst kombin parçasının yanı sıra çanta ile birlikte kemer benzerindeki aksesuar detayları olması da ayakkabı renki konusunda belirleyici bir rol oynamasıyla öne çıkmaktadır..
Siyah ayakkabının ardından kahverenginin yanı sıra taba rengi ile birlikte beyaz renk (spor kombinlerin altında) ten rengi, lacivert renk, bej rengi, vizon rengi, ekru, nude renk ve kırmızı renk benzerindeki renklerde ayakkabı tercihinde bulunmanız da olanaklıdır.

Siyah pantolon için ayakkabı seçimi yaparken içinde bulunacak olduğunuz ortama göre seçimler gerçekleştirmeyi de hiç bir şekilde unutmamalısınız. Resmi ortamlara giderken koyu renkleri tercih ederek giyerken, günlük ya da eğlenceli ortamlar üzerinde daha açık renklere yönelmeniz olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.