Petrol yeşili rengiyle uyum sağlayan renkler

103

Petrol yeşil rengiyle her bir ortam üzerinde kullanabilecek olduğunuz kombinler yapmanız olanaklıdır. Petrol yeşili elbise modelinden pantolona kadar bütün kombin parçaları üzerinde kullanılıyor. Bu denli kalabalık bir ağı bulunan petrol yeşili rengine uygun renkleri de merak etmemekte olan hiç kimse yoktur sanıyoruz

Petrol yeşili rengi aslında pek çok kişi tarafından sıkça kullanılıyor. Abiye kombin modellerinden günlük kombinlere kadar her bir alan içerisinde büyüleyici bir durumda ve asil şıklığın adresi şeklinde petrol yeşili gösterilecek olabilir.

Petrol yeşili renginin krem rengine uyumuyla yapılmakta olan kombinler her türden ortamlar içerisinde ve her yaşta korkusuz bir şekilde kullanımı gerçekleştirilen kombinler arasında kendisine yer bulmaktadır. Krem rengi bir gömleğin altına petrol yeşili rengine sahip etek ya da pantolon giyim yapabileceğiniz gibi, petrol yeşili rengine sahip bir elbisenin üzerine krem rengi şal kullanımı yaparakta dikkatleri çekmeyi başaran şıklığı yakalamanız olanaklı olur. .

Pek çok farklı renkle harika uyum yakalamayı başaran lacivert, petrol yeşili rengiyle de olağanüstü uyum yakalamasıyla öne çıkmaktadır. Petrol yeşili rengei ve lacivert renginin uyumu ile ikili kombin yapabilecek olduğunuz gibi beyaz renginin yanı sıra krem ya da ekru benzerindeki üçüncü bir renk ilavesiyle çok daha tarz kombinler yapmanız olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.