Tulumun altına nasıl ayakkabı giyilebilir?

371

Tulumun altına ayakkabı modeli olarak düz tabanlı ayakkabı modelleri arasından topuklu ayakkabı modellerine kadar bir çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bol paçalı tulumların altına topuklu ayakkabı, dar paçalı bir tulumun altına da düz taban ayakkabı modeller konusunda kullanım gerçekleştirmek en doğru tercih olarak öne çıkmaktadır. Spor tulum modelleri ise çok rahat kombin adreslerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Spor tulumun altına ayakkabı seçiminde de spor ayakkabının yanı sıra leofar ayakkabı modeli aslında en doğru tercih olarak öne çıkacaktır. Düz tabanlı sandalet ya da yarım topuk sandalet modelleri de spor tulumun altına ayakkabı şeklinde kullanılabilmektedir.

Kısa tulum modelleriyle kullanılmakta olan en doğru ayakkabı modelleri ise genel olarak spor ayakkabı modelleri olarak öne çıkmaktadır. Uzun boya sahip olan bayanların şıklıklarına artılar ilave eden tulum kısa boylu kadınları çok daha kısa gösterdiğinden dolayı kısa boya sahip olanlara çok fazla önerilmiyor. Kısa tulum modelleri bacak boyunu kestiğinden dolayı kısa boylular tarafından hiç bir şekilde kullanılmıyor.

Özel günlerle birlikte özel geceler içerisinde de abiye kombini fazlasıyla sık bir şekilde kullanılıyor. Düğünler içerisinde en sık kullanılmakta olan pantolon modellerine bakıldığında tulum ön sırada yer alır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.