Hamile mayo ve bikini modelleri

189

Hamileliği yaza denk gelen birçok anne adaylarının tatile gitmeden önce akıllarına takılan sorulardan biri de uygun mayo ya da bikini bulabilmek. Moda tasarımcıları anne adayları unutmuş değil. Anne adaylarının sıkıntılarını giderilebilecek hamile mayo ve bikini modelleri üretiyorlar. Tabi ki unutulmaması gerek nokta ilk olarak denize girebilmek için doktora başvurmalısınız. Eğer sizin için sağlıklı olacak ise deniz veya havuza girmelisiniz.

Doktor onayı aldıktan soran seçim yapmanız gerekiyorsa, hamileliğiniz de göbeğiniz fazla değilse hamile bikini modellerinden, göbeğiniz belirgin ise biraz rahat etmek için hamile mayo modellerinden tercih etmelisiniz. Hamile bayanlar için tasarlanmış olsa da tercih ettiğiniz modeller sizin karnınıza uygun olmalı, özellikle karnınızı rahatsız etmeyecek fazla dar olmayan iç kumaşı pamuk astarlı olan mayolardan seçim yapmalısınız. Hamile bikini modellerinde dikkat etmeniz gereken nokta hamilelikte göğüslerinizin biraz büyüdüğünü varsayarsak göğüslerinizin normal bedeninden biraz büyük beden tercihi yapmanız bikini ipini belinize fazla sıkmayan modelleri tercih etmelisiniz.

Hamile mayo modellerinin biraz fiyat araştırması yaptıktan sonra marka farklarını da göz önünde tutarsanız 150 TL den başlayıp 1000TL ye kadar 2020 hamile mayo modelleri bulabilirsiniz. Yine bikini modellerinde de 150 TL den başlayıp 1000TL ye kadar 2020 hamile bikini modelleri bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.