2020 kot şort modelleri ve kombin önerileri

365

Yaz kombinlerinin olmazsa olmazı kot şortlar hemen her kadının dolabında bulunan ve yazın çok tercih edilen bir tarzdır. Bayanlar için fiyatları da uygun olan kot şortlar ile yaz aylarında kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Açık ve koyu renk tonlarının etkisi ile hemen her tarza kombin olan kot şortlar bayanların yazın tercih ettiği bir giyimdir. Ayrıca yırtık, renk tonları ve kısa kot şort modelleri ile seksi duruşunuzu ön plana çıkarmada oldukça etkili bir tarzdır. 2020 yılın farklı bir giyimi olarak düşük bel kot şort değil yüksel bel kot şort en çok tercih edilenler arasında.

Kot Şort Kombin Önerileri
En zahmetsiz ve kolay kombin arasında kot şort üzerine sade bir tişört giyerek şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Uyumu ön planda olan kot şort üzerine kot gömlek kombinleyerek etrafınızda ki bütün gözleri uyumunuz ile üzerinize çekebilirsiniz.

Kot şortunuzun renk tonuna uygun bir gömlek seçerek kombin yapabilir ve tarzınızı konuşturabilirsiniz. Diğer bir tercihiniz ise sokak modası kombini olan ekose gömlekler olmalıdır.

Romantik bir havası olan dantelli bluzları ve klasik havası olan breton bluzları kot şortun üzerine kombin yapabilirsiniz.

Yaz günleri deyip serin yaz günlerini unutmayın kot şortunuz ile trençkot ceketinizi kombin yaparak kendinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.