Straplez gelinlik modelleri

699

Straplez gelinlik modelleri, bedenin üst kısmını ön plana çıkarttığı için özellikle dekolteli ya da kalp dekolteli modeller, üst kısmı ince gelinler tarafından rahatlıkla giyilebilir. Straplez ve prenses etek gelinlikler kum saati vücut hatlarına sahip gelin adaylarına çok yakışacaktır.

Straplez gelinlikler, yuvarlak omuzlarla güzel görünmektedir. Tabi bu asla geniş omuzlulara straplez gelinin yakışmayacağı anlamına gelmez. Ancak geniş omuzlarınız varsa straplez model gelinlikleri, saçlarınızı bırakarak kullanabilir; böylece omuzlarınızı kamufle edebilirsiniz.

Kalp dekolteli, straplez, kuyruklu evaze gelinlikler; beli ince ve basen bölgesi kıvrımlı bayanlar üzerinde harika duracaktır. Basen bölgesi geniş, üst kısmı ince hanımlar, çan tipi açılan ve beli kuşaklı straplez gelinliklerle dikkatleri bedenlerinin üst kısmına çekebilirler.

Sezonun gözde modeli olan ve oldukça hoş ve kadınsı çizgileri ile tercih edilen straplez balık etek gelinlik modellerini ise basen bölgesi geniş gelin adaylarımızın tercih etmemesi gerekir. Stpezlez ve balık etek gelinlikler, vücut hatlarını fazlasıyla vurgulayacağından bu modeller, düzgün beden hatları üzerinde oldukça zarif duracaktır.

Dolgun göğüslü gelin adayları, straplez model gelinlik modelleri içinde üst bölümü sade modellere yönelmelidir. Küçük göğüslü olanlar straplez modellerde kalp dekolte yerine, üst kısmı detaylı, taşlı, kabarık, tüylü modellerle göğüs bölgesini daha biçimli gösterebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.