Ekose pantolon kombinleri

108

Ekose pantolon kombini yapıldığı esnada çok ufak detaylara dikkat edilmezse sizi çok kilolu gösterecek pantolon kombinleri yapmanız çok doğaldır. Böyle olması da özellikle kilolu kadınların hiç bir şekilde istemediği bir şey olarak öne çıkmaktadır. Ekose pantolon kombini aslında çok basit kombin yapılmakta olan bir giyim parçası gibi görünüyor olsa da ufak ufak bazı riskleri de üzerinde barındırıyor..

Çok zayıf durumda olan kişiler ise kesinlikle büyük desenleri üzerine barındıran ekose pantolon modellerinden kullanmalıdır. Kilo konusunda sorunu bulunanlar da ufak ekose desenlere üzerinde yer veren pantolon modelleriyle fazlalık kilolarını biraz da olsa gizlemiş olabilirler. Kilolu kadınlar ekose pantolonun üzerine dikine doğru çizgili olan gömlek modelleriyle hem çok daha zayıf, hem ise çok daha uzun boylu gözükmüş olacaklardır.

Ekose desenlerine sahip olan pantolon modelleri sade giyim parçaları ve düz renk giyim parçalarıyla kombin yapılmalıdır. Desenli ya da baskılı özelliğe sahip üst kombin parçalarıyla fazlasıyla karmaşık bir durumda gözleri yoran bir pantolon kombini sizleri bekliyor anlamına gelmektedir.

Ekose pantolon modelinin üstüne slim fit üst kombin parçaları kullanabilecek olduğunuz gibi salaş üstlerde kullanmanız olanaklıdır. Ekose pantolon modelinin üzerine kullanacak olduğunuz kombinin rengi pantolon çizgileriyle uyum sağlayan renklerden seçim yapılabileceği gibi kontrast renklerden de seçim yapılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.