Salaş pantolon kombini

79

Salaş pantolon kombinleri son zamanlarda trend pantolon modellerinin arasında kendisine yer bulmaktadır. Ardımızda bırakmış olduğumuz senelerde çok dar konumda bulunan pantolonların yerini çok daha geniş ve aynı zamanda salaş pantolon modelleri almaya başladı. Salaş pantolon modellerinin rahatlığının yanı sıra konforu da özellikle yaz zamanında yeri hiç bir şekilde doldurulamayan bir lükstür.

Salaş pantolon modeli sevmiyor olsanız bile bu yılın kreasyonlarını gördükten hemen sonrasında seveceğinizi düşünmekteyiz. Salaş pantolon kombinleri denildiği zaman akıllara ilk gelen pantolon modellerinden bir tanesi de bol paça pantolon modeli olarak öne çıkmaktadır. Bol paça pantolon modellerinin haricinde ispanyol paça pantolonlarda bazı vaziyetlerde salaş pantolon modeline giriyor.

Kısa bir durumdaki salaş pantolonun yanı sıra uzun bir durumdaki salaş pantolon kombin yapılması da tamamen aynıdır. Bu sezon içerisinde salaş pantolon modeliyle her türden ortama ayak uydurabilecek olduğunuz gibi çok şık kombinler yapmanız da olanaklıdır. Salaş pantolon modelinin üzerine basic tişört modeli kullanıp tamamen spor bir kombin yapabilecek olduğunuz gibi çok şık bir bluz veyahut gömlek kullanarakta özel zamanlarınızda kullanabilecek olduğunuz kombinler yapmanız olanaklıdır.

Yeni sezonda yer alan salaş pantolon renkleri arasından öne çıkmayı başaranlara şöyle bir bakarsak mavi rengin yanı sıra kırmızı renk ile birlikte yeşil renk, kahverengi, siyah renk, mor renk, beyaz renk, pudra rengi, pembe renk ve tonları yer almaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.