Mayokini Modelleri

96

Yaz tatiliyle alakalı zaman geldiğinde her kadın açısından denizde giyilmekte olan özel kıyafetlerin seçimi çok önemli bir rol oynamakta. Bu söz konusu özel kıyafetler mayonun yanı sıra bikini ile birlikte özellikle son dönemlerde trend hale gelen mayokini modelleridir. Mayokini aslına bakılırsa mayo ile bikininin karışımı bir şey olarak öne çıkıyor. Mayo ile alakalı rahatlığının yanında bikininin vermiş olduğu şıklığın yanı sıra farklılık yansımaktadır. Mayokiniler ile plaj üzerinde dikkat çekmemek muhtemel dahi değildir.

Mayokini bir de göbek bölgesini kapatmakta olan bayanlar açısından fazlasıyla ideal bir seçimdir. Mayokini modelleri yaz dönemlerinin vazgeçilmezlerinden bir haline gelmiştir. Arka taraftan görüntüsüne bakıldığı zaman iki parça gibi yani aslında bir bikini gibidir. Türlü markalar türlü modeller ile birlikte bu trend olmanın getirmiş olduğu hızla piyasa üzerinde yerini alıp nerdeyse her vücut tipine uyan modeller üretmiş durumdalardır.

Mayokini aslında göbek bölümü kapalı fakat göğüsle birlikte sırt dekoltesi dikkat çekici durumda bulunan; şıklığa karşın denizde fazlasıyla rahat edilmekte olan bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Mayokini modellerinde omuzlar açıktaysa fazlasıyla rahat hareket edilebilmektedir. Straplez mayokini modellerinde çok sık tercih edilmektedir. Bu vaziyette ise vücut yapısını irdelemek gereklidir. Yüksel bel modeller de genel olarak göbekle beraber kalça üzerinde fazlalıkları bulunanlar içindir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.