Mayokini nasıl seçilir?

82

Mayokini seçimi konusunda en önemli durumda bulunan ilk nokta vücut yapısına çok fazla uyan modellerin seçilmesi gerektiğidir. Eğer mevcut durumda fazlalıklar var ise kesinlikle o bölgeleri kapatmak gerekmektedir. Göbek var ise mayokini modellerinde göbek bölümü kapalı lakin yan kısımları da tamamen açık tasarımlar tercih edilebilmektedir. İri göğüslere sahip bir kadın, kalın askılı mayokini modellerinden tercih ederek giyebilir.

Mayokini modellerinin görünüşleri yönünden farkı ortaya koyma konusundaki bir özelliği vardır ki, bir de giyen kadının vücut hatları da bu mayokini modelini taşımaya layık durumdaysa görüntü çok daha harika hale gelmektedir.

Genel olarak göğüs dekoltesine sahip mayokini modelleri plaj dünyası üzerinde çok daha değişik görünmeyi tercih etmiş olan kadınların bir numaralı tercihi haline gelmiş durumdadır. Mayokini modelleri genel olarak bel bölgeleri aksesuarlı veyahut kemerli bir durumdadır. Böyle olması da şıklık meydana gelmesinde en önemli detay olarak öne çıkmaktadır. Mayokini modelleri özellikle de son sezonlar içerisinde çift renkte kumaştan yapılıp çok daha fazla değişiklik kazanılmış durumdadır. Renklerinin yanı sıra çeşitlerinden dolayı da her sezonda mayokini modelinin kareleri vazgeçilmezler arasında bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.