Ekru renkle yapılam kombinler göz kamaştırmakta

287

Ekru renk kombini denildiği zaman akıllara ilk olarak kadın ve erkek modasındaki tarz kıyafetleri gelmeye başlıyor. Ekru renk kıyafet modelleri kullanıcısına çok daha naif bir durumda, şık ve aynı zamanda zarif görünüm kazandırıyor. Tüm bunları bünyesi üzerinde barındırmakta olan bir renkten söz etmeyi istiyoruz. Ekru renklerle alakalı kombinler nerdeyse her bir yaşta kadının kullandığı kombinler olarak öne çıkmaktadır. Ekru renk aslına bakılırsa kadın kombin ve aynı zamanda erkek kombinlerinde çok sık bir şekilde kullanılan ve aranılan renk olarak öne çıkmaktadır.

Ekru aslına bakılırsa, kırık beyaz renk ya da kirli beyaz renk şeklinde tanımlanmaktadır. Ekru aslında beyaz renk mi? şeklinde bir takım sorular geliyor genel olarak. Hayır, ekru rengi ne beyaz renkli ne ise krem rengidir. O durumda ise ekru renk tam olarak nedir? ekru renk tam olarak hangi rengin tonudur? Ekru renkle ilgili fazla açık krem renk tonu ile kirletilmiş açık mı açık, uçuk mu uçuk pembe denilse yanlış olmaz. Vizon rengiyle beraber koklatılmış pudra rengini de anımsatabilir.

O halde de zenginlik ile birlikte asalet ve bir de gösterişin rengi haline gelen ekru renk kombinler desek hiç bir şekilde yanlış olmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.