Hamilelik belirtileri ve uykusuzluğa pratik çözüm

2

Değerli okur, kadınların her ay düzenli olarak geçirdikleri regl dönemi (adet dönemi) gerekli bir unsurdur. Öncelikle ilk belirti düzenli regl dönemi (adet dönemi) geçirmiyorsa kanaması olmadığında veya gereğinden fazla geciktiğinde hamile olma ihtimali hep göz önünde bulundurulur.

Genel olarak hamilelik belirtilerinden bahsetmek gerekirse; Yorgunluk, göğüslerde büyüme ve hassasiyet, mide bulantısı, kusma, sık idrara çıkma, baş dönmesi ve kanama ile görülebilir.

her bireyin yaşamın devamlılığını sağlaması adına uğraştığı çeşitli işler vardır. Bunlar yaşamın yoğun temposu ile devam etmektedir. Okul hayatı, iş hayatı vb. alanlar da hayatımızı devam ettiriyoruz. Peki ya uykusuzluk? Günümüzde en çok eksikliği yaşanan hususlardan biridir uykusuzluk.

Bunun için diyet koçu Ahmet Bağıran AKSOY “Ballı süt”ü önerdi. Evet annemizin bizlere yatmadan önce getirdiği ballı süt. Mucizevi uyku açıcı formül diyebiliriz. Uyumadan yaklaşık 1,2 saat öncesinden tüketilmesi durumunda daha zinde güne başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.