Su Yeşili rengi elbiseye uyan şal modelleri

4

Su yeşili rengine sahip olan tesettür kombinleri 2021 senesinin en trend kombinlerinin arasında kendisine yer bulmuş durumdadır. Yaz mevsiminin en trend renklerinin arasında ilk sıralar içerisinde yer alan ve nerdeyse her yaz dönemi içerisinde kullanmayı talep ettiğimiz renk su yeşili rengine sahip olan kombinler bu sezon içerisinde moda trendlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Soft bir durumdaki renklerin şahı olarak öne çıkan ve ev dekorasyonundan tutun da modaya kadar sık bir şekilde tercih edilerek kullanılan su yeşili renk kombinlerini sizin de denemenizi tavsiye ederiz.

Soft renklere bakıldığı zaman en fazla sevildiği görülen renk olarak öne çıkan su yeşili elbise modelleri bu yaz içerisinde de moda. Su yeşili elbisenin üstüne şal kombinleri yapma esnasında elbise kumaşının yanı sıra kullanacak olduğunuz eşarp kumaşının da uyumlu olması gereklidir. Eğer ki su yeşili rengine sahip elbise modellerinin arasından su yeşili renginin parlak tonlarını seçmişseniz, şal konusundaki tercihinizi de çok daha mat tonlardan yana kullanmanız gereklidir. Su yeşili rengiyle birlikte lila rengi kullanıp çok şık kombinler yapmanız olanaklıdır. Su yeşili renginin açık ve koyu tonları yer almaktadır. Bu söz konusu renk uyumlarını kullanma esnasında bu söz konusu tonlamalara da dikkat etmeniz gereklidir. Mat renklere sahip olan mint yeşili elbise kombin modelleri tesettürle alakalı olarakta canlı renklere sahip şal ya da eşarp seçimi yapmalısınız.

Su yeşili rengine sahip elbise modeli aslında çok ağır ve gösterişli bir model ise tek renkte şal kullanmanız konusunda öneride bulunuyoruz. Sade ve aynı zamanda düz elbise modellerinin arasından seçim yapmışsanız üç tane renkten meydana gelen eşarp ya da şal modellerinin arasından seçim yapmanızda yarar var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.