Fuşya elbisenin altına ne renk albise uyum sağlar?

7

Yaz döneminde en fazla sorulmakta olan moda kombin sorularının ilk sırasında yer almaktadır. Fuşya rengine sahip elbise kombiniyle alakalı doğru renkleri doğru bir seviyede kullanmanız gereklidir. Fuşya rengiyle uyum sağlayan renkler bilindiği zaman gerisi de kendiliğinden gelir elbette. Fuşya elbise için uygun takıların yanı sıra fuşya elbise için ne renk şal olduğu ve fuşya elbise ile uygun makyaj benzerindeki soruların yanıtı da kendiliğinden hallolabilir.

Fuşya kırmızı renkle mavi rengin aynı seviyede karıştırılmasından elde edilmiş olan morumsuya kaçmakta olan canlı kırmızı rengini de andırmakta olan çok enteresan bir renk olarak karşımıza çıkar. Mor renkle kırmızı renk arasında bir renk olarakta adlandırabiliriz aslında.

Fuşya rengiyle kombin yapmak çok zordur, fakat doğru renkler kullanılarak kombin edildiği zaman da çok harika bir görünüm sunmuş olur. Fuşya rengi aslında fazlasıyla enerji ile birlikte dinamizm sunmakta olan özel bir renktir. Hayranlık uyandırabilecek fuşya elbise kombinleriyle ilgili fuşya rengindeki elbise altına ayakkabı rengini doğru bir şekilde seçmelisiniz.

Hangi renkler uyum sağlar

Fuşya rengi ile siyah renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile krem renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile gümüş renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile pembe renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile bej renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile yavruağzı renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile turuncu renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile vizon renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile mavi renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile ekru renk uyum sağlar
Fuşya rengi ile gri renk uyum sağlar
Su yeşili rengi ile fuşya renk uyum sağlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.