Balık Model Abiyeler

60

Kardeşinizin düğününün yanı sıra ablanızın nişanı ile birlikte dört senenin sonunda üniversiteye veda edecek olduğunuz mezuniyet gecesi ve daha bir çok özel günle ilgili olarak tercih ederek kullanacağınız kıyafet tabii ki de abiye modelleridir.

Gösterişli bir durumdaki yapısından dolayı dikkatleri üstüne çekmeyi başaran ve bir çok modeli yer alan abiye modellerinin arasında seçim gerçekleştirmek fazlasıyla da zordur. Kişiler kendi tarzlarının yanı sıra kullanacak oldukları yer ile birlikte mevsime göre karar vermekteyken vücut hatlarına da dikkat etmeleri gereklidir. Bir çok tarzda kesimi yer alan modellerin arasında en fazla tercih edilerek kullanılanların arasında balık abiye modelleri de yer almaktadır.

Balık abiye aslında bütün vücudu sıkı bir şekilde sarmakta olan ve dizlerden itibaren boş hale gelen modeller şeklinde karşımıza çıkıyor. Vücut tipiniz için uygun durumda bulunmayan abiye modelleri sizleri çok daha kilolu bir şekilde ve çok daha kısa gösterebilir. Bunlara çok fazla dikkat edip yapacak olduğunuz seçimler ise zarafetinize zarafet katmış olacaktır.

Balık model abiyeler arasından seçim yapma konusunda istekli kadınlar geniş omuzlu olmanın yanı sıra ince belli ile birlikte gösterişli göğüslü ve aynı zamanda göğüsleriyle aynı seviyelerde kalçalara sahip olmaları gereklidir. Vücut hatlarını tamamen öne çıkartmakta olan bu modeller riskli fakat çok doğru kullanıldığında da fazlasıyla şık bir durumda ve büyüleyici duran modeller arasındadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.