Avangart moda ile alakalı bilmedikleriniz

66

Avangart isimli giyim stilinizi oluşturmanın hemen ardından, ona en uygun avangart makyaj tasarımları uygulayıp, sanatınızı tamamlamanız gereklidir. Misal olarak, kıyıda ve köşede hiç bir şekilde kullanmamakta olduğunuz bir tane dantel parçası, avangart makyaj ürünlerinin çok önemli bir parçası olarak öne çıkabilir.

Söz konusu bu dantel parçasını alıp, yüzünüzde uygulayacak olduğunuz bölgeye koyup, sıvı bir durumdaki makyaj ürünü de bir tane süngerden yardım alarak, baskılı bir tasarım ortaya çıkartmanız olanaklı olur. Daha sonrasında ise danteli çekip, bir fırçadan yardım alarak üstünde çok önemli rötuşlar gerçekleştirip, makyajınızı tamamlamanız olanaklıdır. Avangart makyaj konusunda, sınırlarınızı zorlamakta olan tasarımlar uygulamanızda hiç bir sakınca yoktur..

Avangart giyim stili, avangart elbise modelleriyle beraber çağdaş dünyanın en yeni sanat eserleri şeklinde karşımıza çıkmış durumda. Moda aslına başlı başına bir sanat olarak kadınların vücudu üzerinde yeniden can buluyor diyebiliriz. Tasarımı yapılmış olan kıyafetlerin günlük yaşamda giyilebilir bir durumda bulunup bulunmamasından daha da önemlisi, komple sanatçının hayal gücüne kalmış ürünler şeklinde sunulmuş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.