Lila elbise ve ayakkabı kombinleri

25

Kısa olan lila renkli elbise modelleriyle beraber topuklu ayakkabının yanı sıra spor ayakkabı ile birlikte stiletto, sandalet ve bir de dolgu topuk kullanmanız olanaklıdır

Uzun elbise modelleriyle beraber tam olarak hangi ayakkabı kullanılabilir sorusunun en şık yanıtı yarım topuk ayakkabı modelleri ile birlikte ince topuklu stiletto modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Şifon lila elbise modellerinin altına kesinlikle bu şekilde veyahut gümüş renklere sahip stiletto ayakkabı önerisinde bulunuyoruz.

Spor kesime sahip olan lila elbise modelleri rahatlığının yanı sıra şıklığından dolayı en fazla tercih edilerek kullanılan elbise modellerinin arasında yer alıyor. Spor kesime sahip bir elbise altına babetin yanı sıra spor ayakkabılar ile birlikte topuklu sandalet modelleri, blog topuk ayakkabı modelleri ve dolgu topuk ayakkabı modellerini kullanıp çok daha tarz kadın giyim kombini yapmış olabilirsiniz.

Lila renkli elbiseyle dikkatleri çekebilen ve göz alıcı kombinlerle ilgili olarak zıt renk uyumundan yararlanmanız olanaklıdır. Bununla ilgili olarak lila elbisenin altına kırmızı renge sahip ayakkabı, lila elbisenin altına siyah renkli bir ayakkabı, lila elbisenin altına taba renginde bir ayakkabı, lila renkli elbisenin altına bordo renkli bir ayakkabı ve de lila rengine sahip elbisenin altına turuncu ayakkabı kullanıp çok daha dikkatleri çeken kombinler yapmanız olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.