Yüksek bel pantolonun üzerine ne giyilebilir

187

Yüksek bele sahip olan pantolon kombini yapabilmek amacıyla en fazla kullanılmakta olan ve yakıştırılmakta olan üst kombini parçası tabii ki de üst modeli olarak öne çıkmaktadır. Bundan dolayı mıdır hiç bir şekilde bilinmez, şu dönemlerde crop top üst modellerinin yazlık kullanımın yanı sıra kışlık kullanımla ilgili olarakta çok uygun modelleri yer almaktadır.

Yüksek bel bol paça pantolonun üzerine tam olarak ne giyilir şeklindeki soruya de kısa üstler yanıtını çok rahat bir şekilde verebiliriz. Özellikle de kilo konusunda bir probleminiz var ise uzun üstleri kesin bir şekilde önermemekteyiz. Uzun gömlek modellerinin yanı sıra tunik ile birlikte kazak benzerindeki üst kombin parçalarının sizleri çok daha kilolu gösterecek olduğunu hiç bir şekilde unutmamalısınız.

Yüksek bel pantolon modelinin üstüne sweatshirt modellerinin yanı sıra kazak moelleri ile birlikte bluz modelleri, badi modelleri ve gömlek modellerinden kullanım yapmanız uygun olur. Elbette ki söz konusu bu parçaları kullanma esnasında pantolon modellerinin yanı sıra tarzına çok daha uygun seçimler yapmanızın gerekli olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.