Yüksel bel kumaş ve kot pantolon kombinleri

26

Yüksek belli kumaş pantolon kombinleri genel olarak okul kombininin yanı sıra ofis kombini şeklinde kullanımdadır. Günlük pantolon kombinlerinin arasında kendisine yer bulan yüksek bel kumaş pantolon kombinleri çok rahat tasarımlarını sağlayabilmek amacıyla slim fit kombin parçalarını tercih ederek kullanabilecek olduğunuz gibi salaş üstleri tercih ederek kullanabilirsiniz.

Yüksek belli kumaş pantolonun üzerine ne giyilir şeklindeki sorunun yanıtı olarak özellikle de kısa ile birlikte slim fit gömlek modellerinin yüksek bel kumaş pantolon kombinleri üzerinde fazlasıyla tarz durmakta olduğunu açıkça ifade etmeyi isteriz.

Yüksek belli özelliğe sahip kot pantolon modelleri de her yaştaki kadının tercih ederek kullanmakta olduğu pantolon modellerinin arasında kendisine yer bulur. Yüksek bel kot pantolon modelinin üstünde gömlek modellerinin yanı sıra crop top üst modelleri ile birlikte mini kazak modelleri, kısa salaş bluz modelleri tercih edip çok şık kombinler yapmanız olanaklıdır.

Yüksek bel pantolon kombinleri üzerinde kombini çok daha zengin hale getirmek amacıyla kısa blazer ceketi kombine dahil ederek kullanabilirsiniz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.