Zümrüt Yeşili elbisenin üstüne hangi renkte şal uyum sağlar?

440

Zümrüt yeşili rengine sahip tesettür tasarımları esnasında zümrüt yeşili rengi ile bordo uyumunun yanı sıra zümrüt yeşili rengi ile kırmızı renk uyumu, zümrüt yeşili rengi ile siyah renk uyumu, zümrüt yeşili rengiyle pembe renk uyumu, zümrüt yeşili rengiyle vizon rengi uyumu ve ayrıca zümrüt yeşili rengi ile bej rengi uyumu, zümrüt yeşili rengi ile dore renk uyumu ve lame uyumu çok sık bir şekilde kullanılır.

Çarpıcı bir durumda ve dikkat çeken kombinler yapabilmek amacıyla zümrüt yeşili rengindeki elbisenin üstüne fuşya rengine sahip şal ya da zümrüt yeşili rengine sahip elbisenin üstüne pembe şal kullanıp dikkat çekici şıklığı yakalamanız olanaklıdır.

Zümrüt yeşili rengine sahip elbise şal kombinlerinin esnasında sizlere önerimiz ise yumuşak renkler ve soft renklerde şal kullanımı yapmanızdır . Bu hususta bir kombin önerisi verecek olur isek ; Misal olarak, zümrüt yeşili rengine sahip elbisenin üstüne hardal sarısı renginin yanı sıra somon rengi ya da kemik rengindeki bir şalla beraber taba rengindeki ayakkabı ile birlikte çanta kullanıp kombin bütünlüğü sağlamış olabilirsiniz.

Zümrüt yeşili rengine sahip elbisenin üstüne tekrardan elbise tonunda zümrüt yeşili rengine sahip şal kombinleri yapmanız olanaklı olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.