Spor kırmızı elbise kombini ve makyaj önerisi

33

Rahat etme konusunda isteğinizin bulunduğu ortamlar içerisinde spor kırmızı elbise kombin yapıp şıklığı yakalamanız çok mümkündür. Rahat kesimde bir kırmızı elbisenin yanı sıra fırfırlı spor elbise ile birlikte cepli kırmızı elbise veyahut daha pek çok farklı seçenekle spor kırmızı elbise kombini yapmanız da mümkündür. Spor kırmızı renkli elbisenin altına ayakkabı tercihi olarakta dolgu topuk ayakkabının yanı sıra sandalet ile birlikte spor ayakkabı ve babet benzerindeki seçimler yapıp rahat şıklığı doyasıya yaşamanız olanaklı olur.

Kırmızı elbiseyle birlikte en fazla kullanılmakta olan makyaj doğal tonlara sahip göz makyajının yanı sıra nude renklerdeki ruj ve toprak renk tonlarına sahip far olarak karşımıza çıkar. Kırmızı renkte zaten dikkatleri çeken bir renk olduğundan dolayı abartılı bir durumda ve parlak renklerde makyajı hiç bir şekilde önermemekteyiz..

Kırmızı renk, sarı rengin yanı sıra beyaz renk ile birlikte toz pembe renk, siyah renk, yeşil renk, pudra rengi, gri renk, mavi renk, kobalt mavisi renk ve ultraviyole renklerle çok harika uyum yakalar. Bu renklere sahip ayakkabının yanı sıra çanta ile birlikte şal, takı ve de kemer kullanıp çok daha cool bir görünüm yakalamayı başarabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.