Göğsü küçük gösteren abiye modelleri

142

Büyük göğüslerle ilgili olarak kısa kollu abiye elbise seçimi yaparken kesin bir şekilde göğsü küçük gösterecek abiye modellerinin tercih edilmesi gereklidir. Eğer ki kısa kollu abiye elbise modellerinin arasından bir seçim yapma konusunda isteğiniz varsa göğsü küçük gösterme özelliğine sahip elbiselerle ilgili de kesinlikle küçültücü sütyen kullanmanızı öneririz.

V yakalı elbise modellerinin yanı sıra yarasa kollu elbise modeleri ile birlikte kare elbise modeli ya da havuz yakalı elbise modelleri göğsü küçük göstermekte olan abiye elbise modellerinden biri olarak öne çıkmaktadır Eğer ki bel bölgeniz ince ise saymış olduğumuz özellikteki abiye çeşitleri arasından kısa kollu fakat bele oturan modellerden seçim yapabilirsiniz. Böylece belinizin ne kadar ince olduğunu vurgulamış olabilirsiniz.

Eğer ki göğüs dekoltesine sahip kısa kollu bir model seçimi yaptıysanız, göğüslerinizin büyüklüğünün yanı sıra verilmekte olan dekolte detayı farklı bir yerden dekolte detayı vermenize hiç bir şekilde gerek bile bırakmayacaktır.

Eğer ki sırt dekoltesine sahip bir abiye tercihinde bulunacaksanız da göğüs dekoltesini kapatmanız olanaklı olabilir. Aksi bir durumda çok fazla göz yorabileceğinizi hiç bir şekilde unutmamalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.