Kuşkonmaz Yeşili Rengi Elbiseye uyum sağlayan renkler

150

Kuşkonmaz yeşili rengine sahip olan elbisenin yanı sıra krem kuşkonmaz yeşili şal ile birlikte krem rengi ayakkabıyla şıklığı yakalamanız olanaklıdır. Şal kullanmamaktaysanız kuşkonmaz yeşili rengine sahip olan elbise, krem renkli kemer ile birlikte krem rengi ayakkabı veyahut kuşkonmaz yeşili rengine sahip olan elbise, krem rengine sahip çanta ve de ayakkabı şeklinde bulunabilir.

Kuşkonmaz yeşiliyle Beyaz rengin yanı sıra Siyah renk ile birlikte Vizon rengi, Bej rengi, kahverengi, Krem rengi, Pudra rengi, Nude renk, Kiremit Rengi, Somon rengi, Taba rengi ve tonlarıyla beraber çok harika kombinler yapabilmeniz olanaklıdır. Yeşil renk uyumuyla bire bir aynı bir durumda bulunmasa da yeşil rengine uyum sağlayan renkler içinden büyük bir kısmıyla beraber kullanılmakta olduğunu da görmekteyiz.

Koşkonmaz yeşili renginin nerdeyse bütün ten renkleriyle uyum yakalamış olduğu açık bir şekilde görülür. Bunun asıl sebebi de kuşkonmaz yeşili rengiyle uyum sağlayan renklerin kıyafet üzerinde renk uyumu kurallarının kapsamında kullanılmasından geçer.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.