Siyah Elbisenin altına hangi renk ayakkabı uyum sağlar?

33

Kısa boylularla ilgili bir elbise önerisi talep ediyorsanız, siyah kısa elbise tercihiniz ise elbise altına ayakkabı şeklinde mutlaka ten renginize en yakın tona sahip ince topuklu ayakkabı kullanmanızda yarar vardır.

Boyunuz konusunda bir şikayetiniz yok ise siyah elbisenin altına talep ettiğiniz renkte bootie kullanıp fark yaratmanız da olanaklı olabilir. Öte yandan elbiseyi kullanacak olduğunuz mekan ile birlikte elbise modeline göre ayakkabı tercihi yapmanız da mümkündür. Siyah elbise bot kombinlerinin yanı sıra siyah elbise çizme kombinleri ile birlikte siyah elbise topuklu ayakkabı kombinlerini kullanarak bulunduğunuz ortam içerisinde bütün dikkatler sizin üzerinizde olur.

Siyah elbisede ayakkabı kombiniyle ilgili olarak doğru renkler doğru yerlerde kullanıldığında şıklık kaçınılmaz olacaktır. Siyah elbise ile en uyumlu kombinler yapabilmek için siyah renge uyum sağlayan renkleri de bilmek gereklidir. Siyah renge çok fazla uyum sağlayan renkleri doğru oranda ve tamamen doğru tonlamalarla kullanmanız gereklidir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.