Siyah Elbiseye uyum sağlayan ayakkabı renkleri

26

Siyah elbise kadınların en çok tercih ederek giydiği elbise renklerinin arasında yer almaktadır. Siyah renge ise Beyaz rengin yanı sıra Mavi renk ile birlikte Kırmızı renk( siyah elbise ile birlikte kırmızı renkli ayakkabı en fazla tercih edilerek kullanılan elbise kombini şeklinde karşımıza çıkar.) Bebe mavisi rengi, saman sarısı rengi, Kobalt mavisi rengi, Pembe renk, Mercan rengi, Pudra rengi, Gri renk, Bej rengi, Bordo rengi, Nude renk, Ekru renk, Kemik rengi, Vizon rengi ve Krem renklerine sahip ayakkabı kullanmanız olanaklıdır. Siyah elbise ile birlikte siyah ayakkabı kullanılması da en kolay şıklığın ismidir.

Siyah elbisenin altında çorap zannettiğinizde de çok önemli durumdadır. Mevsim her ne olur ise olsun siyah elbisenin altına kesinlikle çorap kullanmanız gereklidir. Özellikle de mini elbise modellerine çok şık çoraplar giyip seksi mini elbiselerle siyah kombin yapabilmek olanaklıdır.

Siyah renkli elbisenin altına kullanacak olduğunuz çorap ise kesinlikle saydam renkte bulunmalıdır. Siyah renki çorabı çok fazla önermiyor olsakta bazı kişiler üzerinde ve bazı elbise modelleri üzerinde çok şık durmakta olduğunu da inkar edemiyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.