Siyah Elbise Kombinleri

142

Siyah elbiseler günlük kombinler üzerinde kullanılacak ise rahat modelleri önermekteyiz. İsterseniz uzun siyah elbise kombini, eğer isterseniz siyah kısa elbise kombini ve isterseniz de maksi boy siyah elbise kombini yapın esas durumda bulunan şey rahat modellerden oluşabilmesidir. Spor siyah elbise kombinleri aslına bakılırsa en rahat günlük siyah elbise kombinlerinin arasında kendisine yer bulmaktadır.

Günlük siyah elbise kombininin altına ayakkabı seçiminde ise converse modelin yanı sıra babet ile birlikte spor ayakkabı, leofer ayakkabı modeli, sneaker ayakkabı modeli ve de makosen ayakkabı kombini yapılması olanaklıdır. Sade bir durumdaki siyah elbise kombinleri dahi doğru ceket renginin yanı sıra modeliyle çok harika bir kombine dönüşmesi olanaklıdır. Uzun siyah elbisenin üstüne deri ceketin yanı sıra blazer ceket kombini yapıp şıklığınızla etkilemeniz de olanaklıdır.

Siyah elbisenin üstüne ceket kombini esnasında, taba renginin yanı sıra bordo renk ile birlikte camel renkler ve de lacivert ceket kullanımı yapabilirsiniz. Siyah elbise ile birlikte siyah ceket kombini ise her bir ortamda şıklığın garanti altına alan siyah elbise kombinleri arasında bulunur.

Siyah elbise ile ceket kombini düşünmekteyseniz ayakkabı seçiminizle ceket renginin aynı bir durumda bulunması da cool görünümle ilgili en etkili yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.