2020 Düğün kombinleri

37

Düğünler içerisinde pantolon kombinleri yapabilmek amacıyla üst kombin parçasının dar bir durumda ve bol kesim olacağına pantolon modelinizle beraber giyim trendlerinin kapsamında seçimler yapmanız ereklidir.

Düğünle ilgili olarak pantolon ve bluz kombini yapacaksanız dikkat etmeniz gereken en hayati detay ise vücut tipine bakarak pantolon ile birlikte gömlek veyahut bluz seçiminde bulunmaktır. Basenlere sahip olan kadınlar nasıl pantolon giymeli diye düşünüyorsanız, basenlerinizi sarmakta bulunan pantolon modellerinden uzak durmanızı öneririz.

Aşırı bol kesimdeki pantolon modelleri ise şıklığınızı gölgelemiş olacaktır. Basenlere sahip olan kadınlar ne fazla bol, ne ise fazla dar pantolon kullanmaması gereklidir. Vücut ölçüleriyle bire bir uyum sağlayan pantolon modelleri kesinlikle en doğru tercih olarak öne çıkar. Pantolon ile bluz düğün kombiniyle ilgili olarak ayakkabı seçimi konusunda üst kombinin parçası belirleyici bir rol oynadığından dolayı büyük bir önem arz etmektedir. Koyu renge sahip olan üstler ile koyu renkli ayakkabı, aşık renge sahip olan üstlerle açık renkte ayakkabı tercihinde bulunmak çok doğru tercih olur. Misal olarak, beyaz renkli gömleğin altına pantolon şeklinde saks mavisi renk tercih etmiş durumdaysanız ayakkabı seçiminiz gri renk veyahut ten rengi olması gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.