Kırmızı Abiye Kombinleri

5

Kırmızı elbisenin yanı sıra kırmızı abiye elbise modelleri de kadınların olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Her bir kadının dolabı içerisinde kırmızı renkli bir tane elbise kesinlikle bulunmaktadır, eğer hala yoksa da kesinlikle bulundurmanızda bir yarar var.

Çünkü kırmızı renkli abiye elbiseler, özel günlerin olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Gerek kırmızı tesettür abiye kombin modelleri gerekse açık kırmızı abiye kombinleri en fazla kullanımı gerçekleştirilen abiye renhi olarak öne çıkmaktadır.

Kırmızı renkli abiye elbiseye uygun ayakkabı rengi olarak dore renginin yanı sıra siyah renk ile birlikte altın rengi, vizon rengi ve nude renk benzerindeki renkler arasından seçim yapabilirsiniz. ‘Ben fazlasıyla cüretkar bir durumdayım, dikkatleri kesinlikle benim üstümde olmalı’ demekteyseniz mor renkli ayakkabıdan yeşil renkli ayakkabıya kadar tercihler sizi beklemektedir.

Sade kırmızı abiye modeline ayakkabı tercihi olarak gümüş rengi veyahut kırmızı renkli ayakkabı kullanmanız olanaklıdır. Gösterişli kırmızı abiye modeli için uyum sağlayan ayakkabı rengi de genel olarak nude renginin yanı sıra siyah renk ile birlikte vizon rengi, ya da kemik rengi olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.