Yeşil elbise için aksesuar seçimi

10

Yeşil renkle alakalı kombinler kadınların en fazla tercih edilen kombin renklerinin arasında yer alır. Elbiseye bakarak aksesuar seçiminin yapılması aslında her zaman zannedildiği kadar basit olmayabilir. Özellikle de özel günlerle geceler içerisinde giymiş olduğunuz abiye elbise modelinin aksesuarları dikkatli bir şekilde seçilmesi gereklidir.

Yalnızca bununla da sona ermiyor, arkadaş buluşmalarından tutun da iş toplantılarına kadar hazırlamış olduğunuz kombine göre aksesuar seçimlerine çok fazla özen göstermelisiniz. Elbise aksesuarlarının yanı sıra abiye elbise aksesuarları ile birlikte gerekse günlük elbise aksesuarları kıyafet renginin yanı sıra modeli ile birlikte gidilecek ortama ve de saç modeline göre seçim yapılmalıdır. Her bir kıyafetin uyum sağladığı renk tonu olduğundan dolayı seçecek olduğunuz aksesuar konusunda elbise modelinin de renkleriyle uygun durumda bulunmalıdır.

Misal olarak; ⇒ Elbise renginin yanı sıra modeli ile birlikte tarzına ve kullanılmakta olan işleme ve taşlarına bakarak küpe yani elbise aksesuarı seçimi yapmalısınız. Yeşil abiye elbise modeli üzerinde işlemelerin yanı sıra taşlar veyahut inciler var ise küpe modelinin de bu yönde seçilip renk kontrastı sağlanması gereklidir. Yeşil günlük elbise modeliyle ilgili olarak aksesuar seçmekteyseniz de bu detaylara dikkat etmeniz gereklidir. Abartılı elbise modelleri üzerinde sade küpeler tercih edilmesi gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.