Süet etek kombini nasıl yapılır?

2

Süet etek kombini yapma konusunda Red etek modelinin yanı sıra sezona göre çok özel seçimler yapmanız gereklidir. Süet etek modelinin üzerine gömlek modellerinin yanı sıra bluz modelleri ile birlikte kot ceket modelleri, tişört modelleri, çizgili bluz modelleri, kısa salaş kazak modelleri, straplez düşük kol bluz modelleri, bluz modelleri, crop top kazak modelleri ve bir de deri ceket kullanımı yapabilirsiniz. Etek – ceket takımları da kadınların çok sık bir şekilde kullanmakta olduğu süet etek kombinlerinin arasında yerini almış durumdadır.

Püsküllü süet etek modellerini ise tekrardan süet gömlek modellerinin yanı sıra montlar kullanarak kombin yapabilirsiniz. En fazla tercih edilerek kullanılan süet etek renklerine şöyle bir göz attığımız zaman siyah renkli süet etek modellerinin yanı sıra kahverengi süet etek modelleri ile birlikte mavi renkli süet etek modelleri, taba rengi süet etek modelleri, bej rengi süet etek modelleri, ve lacivert renkli süet etek modelleri şeklinde karşımıza çıkıyor.

Süet etek ile birlikte ayakkabı kombini yapabilmek amacıyla açık ve kapalı stiletto modellerinin yanı sıra bilek boy deri topuklu bot modelleri ile birlikte babet ayakkabı modelleri, bilek kısmından bağlamalı babet ayakkabı modeli, gladyatör çizme modeli, topuklu sandalet modeli, converse ayakkabı modeli ve deri postal bot modeli kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.