Kışlık Hırka Tesettür Kombinleri

36

Kışlık tesettür hırka modellerine bakıldığı zaman genel olarak ara boy uzun hırka modelinin yanı sıra gömlek boy hırka modeli ve bilek boy uzun hırka modeli şeklinde tercih edildiği görülmektediz. Cepsiz hırka modellerinin yanı sıra cepli hırka modelleri, kapüşonsuz hırka modelleri, kapüşonlu hırka modelleri, örgü hırka modelleri ve keçe hırka modelleri benzerindeki pek çok seçeneğin arasından tercihler yapılabilmektedir.

Sefamerve isimli markanın kışlık hırka modelleri ile birlikte modaselvim markasının kışlık hırka modellerini incelemenin ardından hırka modeline karar verip çok daha rahat alışveriş yapmanız da olanaklıdır.

Kışlık hırka modelinin altına ayakkabı seçimine geçmeden hemen öncesinde kesinlikle tarzınızı da dikkate almanız gereklidir. Misal olarak spor tarza sahip olan bir ceketin altına spor ayakkabı kombini yapıp rahat şıklığı yaşamanız da olanaklıdır.

Hırka ve pantolon kombini yapabilmek amacıyla Oxford ayakkabı modelinin yanı sıra süet ayakkabı modeli ile birlikte bilek boyda bot modeli, bot modelleri ve uzun çizme modelleriyle kombin yapmanız olanaklıdır. Hırkanın altına ayakkabı seçimi konusunda kombin seçiminiz ve aynı zamanda tarzınızla ayakkabı modeliniz kesin bir şekilde uyumlu durumda olmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.