Tesettür kombin nasıl yapılır?

6

Tesettür giyimiyle ilgili tarz günümüzde özgün bir durumda ve modern çizgiler ile çok seçenekli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Üne sahip olan moda markaları her geçmiş olduğumuz gün değişik alternatifleriyle kullanıcıların taleplerini karşılamaya devam etmektedir.

Tesettür günlük kombin yapılma esnasında giyim konusunda renk uyumu ilk sırada yer almak üzere pek çok kurala dikkat etmenin gerektiğini hiç bir şekilde unutmamanız gereklidir.

Tesettür tarzındaki günlük kombinler sezonun en modern tarzına uygun salaş gömlek kombinlerinin yanı sıra mevlana etek kombinleri ile birlikte bol pantolon kombinleri uzun kloş etek kombinleri, uzun çan etek kombinleri, swatshirt kombinleri, tunik kombinleri ve tesettür etek kombinleri şeklinde karşımıza çok sık bir şekilde çıkmaktadır.

Tesettür kombin parçalarına şöyle bir baktığımız zaman ceket modellerinin yanı sıra yelek modelleri ile birlikte kaban modelleri, mont modelleri, kap modelleri ve ferace modelleri gibi parçalarla desteklenebildiğini söyleyebiliriz. Günlük tesettür kombin yaparken kullanılabilecek en önemli kombin parçalarına şöyle bir göz attığımızda bol paça pantolon modelleri öne çıkmaktadır.

Sade bir durumdaki modellerin yanı sıra düz renklerden meydana gelen tasarımlar uygun renklerle beraber desene sahip tesettür tunik modelleri kullanılarak çok harika bir şekilde kombin yapılabilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.