Zümrüt Yeşili Pantolon kombinleri

5

Zümrüt yeşili rengine sahip olan pantolon kombinleri her yaşın yanı sıra her tarz ile birlikte her ortam içerisinde ve her sezon kullanılmakta olan pantolon modellerinin arasında kendisine yer bulur. Koyu renge sahip bir pantolon olmasından dolayı da açık renk üstlerle çok daha havalı bir durumda ve cool olur.

Zümrüt Yeşili Pantolonun üzerine beyaz rengin yanı sıra siyah renk ile birlikte gri renk, krem rengi, camel renk tonları, ekru rengi, pudra rengi, kahverengi, mercan rengi ve leon pembesi rengi gibi zümrüt yeşili rengiyle uyum sağlayan renklerin kullanımı gerçekleştirilerek çok tarz zümrüt yeşili pantolon kombinleri yapılması mümkündür. Zümrüt yeşili rengine çok fazla yakışmakta olan renkler kullanıp zümrüt yeşili rengine sahip pantolonun üzerine kazak ile birlikte gömlek, sweatshirt, tişört
ve bluz şeklinde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Zümrüt yeşili rengine sahip pantolonun altına ayakkabı tercihi olarak camel renklerin yanı sıra siyah renk ile birlikte vizon rengi, lame rengi, ten rengi, beyaz renk ve ayrıca pudra rengi de kullanmanız olanaklı olabilir.. Özellikle de beyaz renge sahip dantel işlemeleri bulunan beyaz renkli gömlek modelleriyle beyaz renge sahip spor ayakkabı kombini yapıp çok naif bir şıklığa imza atmanız olanaklı olabilir. Pantolonun altına ayakkabı seçimi gerçekleştirirken çantanın yanı sıra ayakkabı ile birlikte fular, kemer ve şal uyumunu da unutmamalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.