Koyu yeşil elbiseyle uyumlu ayakkabı kombini

2

Koyu yeşil rengine sahip elbise modelinin altına ayakkabı tercihi olarak nude renklerin yanı sıra siyah renk ile birlikte füme rengi, vizon rengi ve koyu metalik gri renginde tercihler yapılması çok daha olanaklıdır. Koyu yeşil rengine sahip elbise modelinin altına ayakkabı kombinleri yapma esnasında öteki elbise modellerinde olduğu gibi işleme detayları var ise tercih edilecek ayakkabı renklerinin de bunun kapsamında seçilmesi gereklidir.

Koyu yeşil rengine sahip abiye kombini yapmaktaysanız koyu yeşil abiye ile ayakkabı kombini yapabilmek amacıyla metalik gri renginin yanı sıra koyu yeşil rengi ve siyah renkte ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Koyu yeşil rengine sahip elbise günlük kombinlerde kullanılmak isteniyorsa da bu konuda en doğru seçim kesinlikle spor ayakkabı modelerinden yana olacaktır.

Koyu yeşil rengine sahip olan günlük elbisenin altına ayakkabı tercihi olarak beyaz renkli spor ayakkabı kullanabilecek olduğunuz gibi babet ayakkabı modelinin yanı sıra blok topuk ayakkabı modeli ile birlikte stiletto ayakkabı modeli ve terlik modeli kullanımı da gerçekleştirebilirsiniz. Yeşil renge sahip ayakkabı modelinin altına ayakkabı kombini yapabilmek amacıyla renk olarakta kahverenginin yanı sıra bej rengi ile birlikte siyah renk, taba rengi ve gri renk kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.