Koyu yeşil elbisenin üstüne şal kombini

4

Koyu yeşil rengi aslına bakılırsa tesettür elbise kombinlerinin kapsamında en önemli parça olarak karşımıza çıkıyor. Koyu yeşil rengine sahip elbise ve şal kombini esnasında şal – ayakkabının yanı sıra şal – kemer, şal – aksesuar ve şal – çanta uyumuna da kesin bir şekilde dikkat edilmesi gereklidir.

Koyu yeşil rengine sahip elbise modeline şal olarak krem rengi şalın yanı sıra beyaz renkte şal ile birlikte bizon renginde şal, pudra renginde şal, fuşya renginde şal, kahverengi şal, altın renklerinde şal, siyah renkte şal ve gri renkte şal kombinleri yapılabilir.

Bütün bunları etkili bir şekilde ve dikkatleri çekebilecek bir şekilde yapma amacıyla da koyu yeşil rengiyle uyum sağlayan renkleri bilmek gereklidir.

Koyu Yeşil rengiyle uyum sağlayan renkler ise şu şekildedir; lacivert renk ile birlikte siyah renk, saman sarısı rengi, fuşya rengi, bej rengi, beyaz renk, hardal sarısı rengi, pudra rengi, ekru rengi, taba rengi, krem rengi, ve amel renkler şeklinde karşımıza çıkıyor bu söz konusu renkleri kullanıp gitmiş olduğunuz ortamda herkesin dikkatini çekebilecek ve çok daha gösterişli koyu yeşil rengine sahip elbise kombinleri oluşturabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.