Siyah Tayt önerileri

3

Yaz mevsimindeki tayt kombinlerine bakıldığı zaman en fazla tercih edilerek kullanılmakta olan kombin parçasının kesinlikle tayt – tişört kombinleri şeklinde karşımıza çıkmış olduğu görülmektedir. Desenli tayt modelinin üzerine düz renkte tişörtler, siyah renkli taytın üzerine de dilemekte olduğunuz renkte ve desenlere sahip tişört kullanımı gerçekleştirerek şıklığı yakalamanız olanaklıdır.

Kışlık tayt kombinleriyle ilgili tayt kombini nasıl yapılabilir? diye bir sorunuz var ise Sonbahar – kış sezonu içerisinde siyah renkli taytın üzerine sweatshirt modelinin yanı sıra kazak modeli ve gömlek modeli giyip çok şık kombinler yapmanız olanaklıdır. Taytın üzerine tam olarak ne giyilir şeklindeki soruda yanıtların arasında uzun kombin parçalarının yanı sıra kısa kombin parçaları da yer almaktadır.

Vücut hatlarına çok fazla güvenmekte olanlar kısa kombin parçalarını kullanmaktayken pek çok kişiyi ise uzun kombin parçalarıyla şıklığı en üst seviyelere taşır. Taytlar, vücudu tamamen sarmakta olan kombin parçalarının arasında kendisine yer bulmaktadır. Ondan dolayı da hareketlerinizi kısıtlamayacak ve hava geçişi bulunan kumaşlardan yapılan taytları tercih ederek kullanmanızda yarar var.

Tayt kombinlerinin aslında %100 pamuklu parçalardan seçilmemesi gereklidir. Buna benzer tayt modelleri hem esnek olmaz, hem hiç bir şekilde hava geçişi sağlamaz, hem ise çok fazla kırışır. Hafif bir durumda esnek, ince ve de likralı kumaşlardan yapılan taytların kullanılması çok daha yararlı olur. Kış mevsimindeki tayt kombinlerine bakıldığında kadife tayt ile birlikte polar tayt şeklinde karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.