2021 Bahar üst giyim modelleri

26

Bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte cıvıl cıvıl ve moda olan yeni üstler almak için hazırlık vakti gelmiş demektir. Bahar mevsimi çok uzun sürmez fakat bu ince ve tiril tiril kıyafetler giymeye engel değildir. Benimde bahar mevsimi için beğeneceğinizi umduğum birkaç önerim var.

Bahar şenliğinin haberini getiren çiçek işlemeli rengârenk bluzlar size çok yakışacak. Bu bluz bahara ait her parçayı simgeliyor. Çiçekleri ile canlı renkleri ile ve şıklığı ile siz bulunduğunuz her yerde bahar havası estireceksiniz.

Dantel bluzlar da şık bir ceketle kombin edebileceğiniz bahar kıyafetlerinden biri. Dantel işlemeli bluzlar hem yaz mevsiminde hem de bahar mevsiminde tercih edebileceğiniz ve çok beğenerek giyeceğiniz bir parçadır. Örneğin; siyah dantel bir bluzunuz var ise bunu herşey ile kombin edebilirsiniz.

Deri ceketler her mevsim kullandığımız ceketlerdir. Fakat bahar mevsimi gelince küçük boylu deri ceketler tercih etmeniz sizi daha şık yapacaktır. Bahar mevsimi tam sıcak geçmediği için deri ceketlerinizi bahar mevsimi geçene kadar kullanabilirsiniz. Eğer hala kısa boylu bir deri ceketiniz yok ise spor veya klasik tarzda bir deri ceket almanız gayet uygun olacaktır.

Az önce değindiğim nokta gibi bahar ayı maalesef tam anlamı ile sıcak geçmiyor. Yağmurlu geçen günlerde birbirinden cıvıl cıvıl duran rengârenk yağmurluklar mağazalarında sizi bekliyor. Sarı füme açık yeşil renkteki yağmurlukları tercih etmenizi öneririm. Bir şekeri andıran tatlı renklere sahip yağmurluklar ile herkesin gözü sizin üstünüzde olacak.

Sokak modası denilince ilk sırada gelen yarım kollu blazer ceketler yine bahar mevsimi trendlerininbaşköşesine oturacak. Bu ceketler ile de sıra dışı kombinler yapıp beğenilerinizi üzerinizde toplayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.