2021’in en iyi kalem etek modelleri

9

Artık tüm herkesin kabul ettiği bir şey var ki oda bayanların yaş kilo demeden kıyafete giyime ve kuşama verdiği özen. Yediden yetmişe tüm kadınlar için alışveriş resmen bir tutkudur. Yavaş yavaş sıcaklıklarla beraber yaz aylarının kendini günden güne daha çok hissettirmeye başladığı günlerdeyiz. Yaz mevsiminin gelişi bayanlara dolaplarda ki koyu renkli kıyafetleri kaldırıp yerine cıvıl cıvıl renkli uçuş uçuşmodelli kıyafetler getirmeye yetiyor.

Son zamanlarda fiziğine güvenen hanımların gözdesi olmaya başlayan yeni bir trendden bahsetmek istiyorum. Kalem etek tutkusu… Şık asil ve feminen duruşuyla bayanlara yepyeni bir tarz katan bu kalem etekler her türlü parçayla çok rahat kombin edilerek hayran bakışların üzerinizde toplanmasını sağlar.

Girdiğiniz bir ortamda tüm bakışların bayan ya da erkek fark etmez sizin üzerinizde toplanmasını sağlar. Kalem eteğinizi hiç bir zaman modası geçmeyen siyah deri rengi ile her türlü kombinleyebilirsiniz. Kalem eteğinizin üzerine göğüs ya da sırt kafesli giyeceğiniz bir buluz ve altına yine son zamanların gözdesi olan çok şık bir stiletto giyerek tamamlayabilirsiniz.

Uzun boy kısa boy veya da ara boy etek boylarının hepsiyle ayrı bir şıklık katılabilir. Kalem eteklerle hem gece hem gündüz şıklığınızı çok kolay tamamlayabilirsiniz. Örneğin bir ofiste çalışıyor iseniz size önerimiz kesinlikle kalem etekten yanadır. Üzerine giyeceğiniz ipek cepli bir gömlek ve altına giydiğiniz yüksek topuk ayakkabıyla şıklığı yakalayabilirsiniz. Topuklu ayakkabıların vücudu daha düzgün gösterdiği hepimizin takdiri.

Bayanlar giyim kuşamlarıyla birbirleriyle sürekli rekabet içindedirler. Eğer bir hemcinsinizden dış görünüşümle bir adım daha önce olayım diyorsanız size önerimiz tabiikide kalem eteğinizi herhangi bir parçayla kombinlemeniz. Vücut oranlarınız da bunu giymeye uygunsa kendinizden harikalar yaratabilirsiniz. Bize güvenin pişman olmayacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.