Uzun hırka nasıl kombin yapılır?

4

Öncelikle kadın veya erkek fark etmeden hangi cinsten olursanız olun kendinize yakıştığını düşündüğünüz kıyafetleri giyinin. Kıyafet ve moda deyince akla daha çok kadınların gelmesi sebebiyle hangi kadın tipine ne yakışır birlikte inceleyelim.

Kadınların vazgeçilmezi ve son zamanlarda çok yaygın olarak giyilen uzun hırkalara bakalım mesela… Birbirine yakışmayan bir kombin yapmışsanız bile zevkli bir hırka ile giydiğiniz kıyafetler bambaşka bir havaya gireceğinden çok önemli bir elbisedir bahsedeceğimiz bu hırkalar.

Birbirine yakın renklerde giydiğiniz bir tişört ve şortun üstüne giyeceğiniz karşıt renkteki bir hırka aynı renk tonlarına sahip bir ayakkabı ile çok güzel bir kombin yakalayacağınız gibi aynı kombini şort yerine kısa bir etekle yaptığınızda da yine tatlı bir hava yakalayabilirsiniz.

Kısa boylu bayanlar için giyilecek uzun bir etek topuklu ayakkabı boynunuzdan sarkan yine uzun bir kolye ve tabiki bunlara çok yakın olmayacak renklerde hırkanız sizi uzun boylu göstereceği gibi işte bahsettiğimiz kendine yakışanı giyme konusuna örnek sayılacaktır. Kadınların daha çok yaz aylarında tercih ettiği tulumlarla da çok güzel bir uyum yakalayabilen hırkaları ten renginizle uyumlu ve aynı zamanda ikiliden birini desenli birini ise düz renklerden seçmenizle harika görüneceğinizi unutmayın.

En sevdiğiniz kıyafetlerden biri olan tek parça diz altında biten kıyafetlerde birlikte giyerken yine hırka ve elbisenizin çok yakın renklerde olmamasına dikkat edin. Ayrıca tek parça kıyafetlerde aynı kombini yaparken uzun elbiselerlede çok iyi görüneceğinizi söylemeden geçmek istemiyorum. Benim en sevdiğim ise salaş resim baskılı bir tişörtün altına giyeceğiniz koyu renklerdeki bir tayt aynı tonlarda boğazlı şık bir ayakkabı ile tabiki yine hırkanızla süper bir görüntü yakalayacağınızdan emin olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.