Yazlık t-shirt modelleri

9

Spor giyinmeyi seven bayanlar. Bilinmiş markaların koleksiyonunda bulunan birbirinden canlı ve birbirinden farklı T-shirt modellerini çok şık bulacak ve keyifle giyeceksiniz. Bu T-shirtler bu sezonun en çok tercih edilen parçaları olacağı kesin gibi duruyor. Bu sezon bayan T-shirt modelleri trend renkleri ve şık işlemeleri ile gençlerin de sempatisini kazanacaktır. Farklı model alternatifleri ile her yaş grubunun keyifle kullanacağı trend ve zarif T-shirtler göz dolduruyor.

Birbirinden farklı bu T-shirt modellerini her tarza sahip olan bayanların kullanabilmesi beğenileri daha çok arttırıyor. Sempatik desenleri modern renkleri ve kesimleri ile bu sezonun ilginç T-shirt modelleri mağazalarda yerlerini almayı başladı bile. Özellikle gençlerin en çok tercih edeceği bu T-shirtler büyük bir beğeni toplayacak.

Yaz mevsimi çoktan geldi. Eğer hala gardrobunuzu yenilemedi iseniz alışveriş yaparken bu T-shirtlere de bakmasını öneririm.

Kalın askılı ve üzerinde çeşitli baskıları bulunan bol kesim bir T-shirt bu yazı serin geçirmenizi sağlayabilir. Bol kesim olması sizi T-shirt içinde rahat ve esnek hissetmenizi sağlayacaktır.

Bir değişik model olan diğer bir tasarım ise şöyle: Yarım kol gelen T-shirt bel kısmında bol şekilde bitiyor. Olduğu gibi bol olan bu yarım T-shirt altına dar kesim jean ile tamamlarsanız gayet şık bir görünüm elde edersiniz.

Bir diğer tasarımdan söz edecek olursak; Arkası dekolte şeklinde gelen T-shirt bu sefer bol olması yerine vücudu saran modeli ile karşınıza geliyor. Arkası dekolte şeklinde gelen bu modelleri ister çizgili şekilde ister düz bir şekilde tercih edebilirsiniz. Bu tasarımı da kısa jean şort ile kombinlerseniz yine sportif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.