2021 Pierre Cardin Yarım Kapalı Tesettür Mayo Modelleri

108

Tesettür giyiminde bayanları en çok düşündüren konulardan biri denize veya havuza nasıl girecekleridir. Denize veya havuza girmek istiyorsunuz ancak sudan çıktığınızda kurumayan, üzerinize yapışan, iç gösteren, kalitesiz veya sırf kapalı görünsün diye olabildiğince çirkin tesettür mayolarından bıktınız.

O hâlde Pierre Cardin Yarım Kapalı Tesettür Mayo Modelleri tam size göre! Hemen sitemize tıklayın ve çeşit çeşit desen desen renk renk modellerinden en beğendiğinizi seçin. Üstelik kısa bir süre için modeller 134,90 tl yerine yalnızca 79.90tl. 38 bedenden 50 bedene kadar üretilen tesettür mayo modelleri, yarım kollu veya askılı mayo, tayt, bone ve yarım iç atletten oluşmaktadır.

Ürünler birinci sınıf mayo kumaşlarından üretilmekte olup hızlıca kuruma özelliğine sahiptir. Şık görüntüsü sebebiyle plajda rahatlıkla güneşlenebilir, güneşlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

İsteğinize göre yarım kollu veya askılı modellerden seçeceğiniz tesettür mayonuz, 24 saatte kargolanıyor. Dilerseniz tek çekim veya taksitle satın alabilirken dilerseniz kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Haydi, sezon daha başlamadan tesettür mayonuzu seçin. Pierre Cardin kalitesiyle plajın ve havuzun keyfini çıkarın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.