2021 Armine Kap Modelleri

35

Tesettür giyimde hanımların ilgisini çeken kap modelleri son derece şık kıyafetlerdir. Tesettürlü hanımların tercihi olan kap modelleri modern tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kıyafetlerin diz üstünde olması etek veya pantolonla kombin yaparak en çok tercih edilenler arasındadır. Önden düğmeli ve kemerli kap modelleri çeşitlerini tesettür mağazalarından bulmanız mümkündür. Gözde isimlerden biri olan armine kap modelleri şıklığı ve gösterişi ön planda olduğu dikkat çeken modellerden biride kurdeleli olan modellerdir.

Yaz aylarında modayı yakından takip eden hanımların renk seçimleri oldukça canlı olup ayrıca açık renkler de olan kıyafetleri de seçmektedirler. Şık ve zarif olmak isteyen hanımların çoğu tesettür giyim konusunda dikkat ettikleri için kıyafete uygun olarak ayakkabı, başörtüsü ve çanta ile muhteşem bir kombin oluşturabilirsiniz.

Kap modellerinin mevsimlik veya yazlık olan modelleri bulunmaktadır. Sezonun en çok tercih edilen renkleri arasında bu yıl pudra renkleri de yer almaktadır. Şık dikkat çekici modelleri arasında kot olan kap modelleri de bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.