2021 Aker Tunik Modelleri

88

Son yıllarda, özellikle tesettürlü bayanların tercih ettikleri tunik modelleri, bu yaz da çok gözde. Boyları çok uzun olmadığı için kullanım rahatlığı sağlayan tunik modelleri bol kesimleri ve kullanılan kumaşların mevsime uygun olmasından dolayı, yazın boğucu sıcaklığını hafifletiyor. Tesettür giyim alanında, yıllardır, kaliteli ve modern ürünlere imza atan Aker, tunik modellerinde de, özgün çizgilerle müşterilerin beğenisini topluyor.

Aker tunik modelleri, her yaştan tesettürlü bayanın kullanabileceği çizgilerden oluşuyor. Modellerde ilk dikkat çeken şey, bu yılın en sevilen rengi mint yeşilinin ağırlıklı olarak kullanılmış olması. Özellikle genç bayanların tercih ettiği, pembe ve pudra renklerine de yer verilen koleksiyonda, yine bu yazın trendlerinden olan çiçek desenli tuniklere de yer verilmiş.

Önden yarım düğmeli, fermuarlı ve asimetrik model tuniklerin yanında, yakası pile detaylı iki renkli tunikler de koleksiyonun ilgi çeken modellerinden bazıları. Önü sarı kumaş üzerine çiçek desenleriyle süslenmiş kumaştan, kolları ve arkası ise düz beyaz kumaştan oluşan tunik modeli farklı bir havayı yansıtıyor. Daha çok, orta yaş bayanlara tavsiye edebileceğimiz siyah tunik ise yakasında kullanılan Osmanlı tarzı işlemesiyle zenginleştirilmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.