Kirpik Uzatan Serum

133

Kirpikleriniz uzatmak amacı ile bir yöntem ya da bir formül arayışı içindeyseniz sizler için hazırladığımız kirpik uzatmayı sağlayan serum tarifimizi denemenizi tavsiye ederiz. Vereceğimiz bu tarif kirpiklerinizi en doğal yollar ile uzatmanızı sağlayacaktır. Kirpik uzatan serum tarifinin yapılış kısmına geçemden önce temin edeceğiniz malzemeleri bilmenizde fayda vardır.

Bu tarif için gereken malzemeler; aloe vera jel ve hint yağıdır. Eğer evinizde aloe vera jel bulunmuyorsa tarif için gerekli olan bu jeli aloe vera bitkisinden de elde edebilirsiniz. Kirpiklerinizi doğal yol ile uzatma metotlarından olan kirpik uzatmaya yarayan serum tarifimizde kullanacağınız hint yağı, içinde bulundurduğu yağ asitleri ve E vitamini sayesinde kirpiklerinizi hızlı bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Tarif için gerekli olan aloe vera ise kirpiklerinizin dökülmesine engel olur ve kirpiklerinizin güçlenmesini sağlar. Bu tarifi her gün uyguladığınız takdirde iki veya dört hafta içerisinde olumlu anlamda sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bu tarif için en önemli olan malzemelerden bahsettik. Tarif için gerekecek olan diğer malzemeler ise bir rondo veya el blenderi, bitmiş olan herhangi bir maskara yoksa küçük boyutta bir kavanoz ve pamuklu çubuktur.

Aloe vera jeli ve hint yağını iyice karıştırın. Bu karışımı bitmiş olan maskara şişesinin içine veya kavanoza koyun. Bu karışımı her gece kirpik diplerinize pamuklu çubuk aracılığı ile veya direk maskaranız yardımı ile kirpik uzatan serumu uygulayın.

Bu serum sayesinde hem kirpikleriniz beslenecek hem de istediğiniz uzunluğa kavuşacaktır. Bu tarifte dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hazırladığınız karışımı her gün düzenli olarak kullanmaktır. Eğer düzenli kullanmayıp birer veya ikişer gün arayla yaparsanız bu serum tarifinden verimli bir sonuç alamazsınız. İçeriğinde bulunan malzemeler sayesinde kirpikleriniz olduğundan daha güzel bir görünüme kavuşacak ve rimel kullanmayı daha çok seveceksiniz.

Bu kolay serum sayesinde kısa sürede istediğiniz uzunlukta kirpiklerinize kavuşacaksınız. Hem bunu doğal yollarla yapmış olacaksınız hem de hiç bir şekilde size zahmet vermeyecektir. Tarifin doğal olması sayesinde de kirpiklerinizin her gün bakımı da sağlanmış olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.