Taba rengi kombin önerileri

240

Taba rengini kullanarak kış kombini ile birlikte yaz kombini yapmanız olanaklıdır. Taba rengini etek kombinlerinin yanı sıra bluz kombinleri ile birlikte gömlek, kaban, pantolon, tunik, kadife elbise, mont kısaca söylemek gerekirse aklınıza gelebilecek her türdeki giyim parçasında kullanım sağlayabilirsiniz.

Taba rengine sahip ayakkabı kombinlerinin arasında en fazla kullanımı gerçekleştirilen renk olarakta karşımıza çıkıyor. Taba rengine sahip olan ayakkabı da joker renktir diye bir cümle kursak hiç bir şekilde mübalağa yapmış olmayacağız Taba rengine sahip ayakkabının üzerine ne giyilir şeklindeki soru da çok sık bir şekilde dile getirilmekte olan sorular arasında yer almaktadır. Taba rengindeki ayakkabı modeli de taba rengiyle uyum sağlayan renkler kapsamında bütün giyim parçalarının altına kullanılabilmektedir.

Taba rengine sahip olan ayakkabının yanı sıra taba rengine sahip çanta ile birlikte krem rengine sahip bluz ve vizon rengindeki etekle beraber harika şıklığı yakalamanız olanaklıdır.. Taba rengine sahip etek kombini de çok sık bir şekilde tercih edilerek kullanılan kombinler arasında kendisine yer bulmuş durumdadır. Tesettür kombinleri içerisinde taba rengi mevlana etek modeli de çok sık bir şekilde tercih edilerek kullanılmaktadır.

Taba renginde bir eteğin üzerine Siyah gömlek, altına da siyah renge sahip yüksek topuk stiletto ayakkabı modeliyle beraber çok cool bir görünüme kavuşmanız da olanaklıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.